logo
Sme.sk | Nitra | Šport | Pred posledným zvonením mal najbližšie k televízoru Ján Sikoriak

Pred posledným zvonením mal najbližšie k televízoru Ján Sikoriak

79 - Ján Sikoriak, T. Nemce

78 - Mária Hegedüšová, V. Lapáš

77 - Vladimír Líška, Nitra, Ján Magušin, Hostie

76 - Juraj Dubeň, Lehota, Radoslav Bajnek, Vráble

75 - Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce

74 - Juraj Gajan, Čakajovce, Emil Vrábel, Mankovce, Roman Marhevszki, Vráble, Štefan Mravík, Zl. Moravce, Peter Pecho, Beladice, Juraj Šabík, Č. Hrádok

73 - Miroslav Fábry, Nitra, Martina Kováčová, V.-Opatovce

72 - Marián Varga, Nitra, František Mášik, Žitavany, Lívia Horňáková, Rišňovce, Július Pavlov, N. Ves

71 - Pavel Tomek, Ivana Strečková, Katarína Magušinová, Richard Magušín, Marián Borecký, Nitra, Ivan Ďurický, Anton Berecz, Mária Bereczová, Branč, Marián Bachrony, Žitavany, Simona Szolnokiová, Vráble, Jozef Horný, Zl. Moravce

70 - Stanislav Chrenko, V. Dolina, Vladimír Kertész st., Svätoplukovo, Ivan Tóth, Čakajovce, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Peter Kováč, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Marek Franko, Pata, Viera Pavelková, Nitra, Juraj Bárek, Žirany, Marek Fábry, N. Sady, Ladislav Borbély, Jelenec, Gabriel Prvák, Močenok, Jozef Halák, Janíkovce

69 - Milan Tomek, Eduard Szabó, Vladimír Ballai, Nitra, Marián Čapo, Sľažany, Pavol Báleš, Oponice, Daniel Lörincz, Branč, Jozef Bajnek, Vráble, Marián Zlatňanský, Jozef Virág, Zl. Moravce, Gabriel Borza, Pavel Mihálik, Andrej Očenáš, Šaľa, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Miloš Gál, Žirany

68 - Jozef Krumpál, Oľga Tomeková, Judita Strečková, Romana Strečková, Ľudovít Breča, Stanislav Klištinec, Ján Piršel, Nitra, Jozef Kuzmický, Branč, Ľubomír Čičo, Ivanka, Marián Zima, Vráble, Branislav Straňák, Močenok, Marián Kéry, Č. Hrádok, Viktor Molnár, Šaľa, Zoltán Száraz, Gabriel Szöke, František Szusztor, V. Cetín, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Ladislav Nagy, Jelenec, Jozef Dibala, Neverice, Pavel Babiak, Žitavany, Vladimír Ternény, V. Zálužie

67 - Štefan Blaško, Ivanka, Vojtech Berecky, Neded, Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Ladislav Balko, Hosťová, Boris Kozma, D. Štitáre, Štefan Piterka, Tomáš Snop, Juraj Rapsa, Nitra, Miroslav Senneš, Močenok, Karol Matušík, Tovarníky, Peter Hipp, Šaľa, Roman Margetin, Rišňovce, Ján Kóssi, Čifáre, Miloslav Čopák, M. Cetín, Vilo Matejov, Zl. Moravce

66 - Mária Mesárošová, Lehota, Marián Vančík, Trnovec, Martin Rybanský, Vratko Candrák, Topoľčany, Marián Mateička, Behynce, Martin Kováč, Jozef Mikla, Ivan Duchoň, Dušan Tirol, Vladimír Slovák, Juraj Náhlovský, Július Števčík, Robo Panis, Nitra, Andrej Jamrich, V. Lapáš, Jaroslav Baťo, Obyce, Vladimír Baráth, Jozef Droppan, Attila Szolnoki, Vráble, Peter Magušin, Hostie, Daniela Szikorová, Šaľa, Vladimír Kováč st., Lovce, Gabriel Danko, Žitavany, Peter Mihálik, Mojmírovce, Jozef Štefkovič, H. Ohaj, Emil Dubec, Žikava, Ladislav Dávid, V.-Opatovce, Peter Macháč, Rišňovce, Soňa Valentová, Machulince, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Imrich Gregor, Jelenec, Peter Šimko, Močenok, Milan Lukáč, Ludanice

65 - Jozef Nemeš st., Miloš Konopásek, Vladimír Viskup, Marek Janík, Ladislav Pindeš, Marián Grman, Andrej Kudamik, Nitra, Juraj Chrapko, Jaroslav Mareček, Stanislav Rebo, Peter Frajka, Zl. Moravce, Michal Lovász, Trnovec, Jaroslav Chovanec, Šurianky, Peter Švec, Č. Kľačany, Jozef Borbély st., V. Cetín, Ľuboš Tóth, Štefan Danada, Šaľa, Helena Čengerová, Obyce, Henrich Richter, Peter Mrosko, Jelenec, Štefan Kĺbik, Cabaj-Čápor, Vladimír Majerčík, Sľažany, Ivan Kupec, Čakajovce, Peter Náhlik, N. Sady, Juraj Hertel, V. Ripňany, Valent Vaňo, Alexandra Gálová, Žirany, Štefan Malý, Čaradice, Juraj Gajdošík, T. Mlyňany, Jozef Homola, Hosťovce

64 - František Tomek, Marek Korytko, Ľudovít Konečný, Jozef Havetta ml., Marcela Hallová, Roman Zahradníček, Lucia Štefanková, Klaudia Levčíková, Jozef Senneš, Ľubomír Maczvalda, Slavomír Kotrla, Martin Krehák, Nitra, Jozef Štefek, Čeľadice, Marián Jančovič, Topoľčany, Jozef Hipp, Vlado Gombáš ml., Jozef Szölösy, Močenok, Ivan Tabaček, T. Nemce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Gabriel Szorád, Lužianky, Adrián Látečka, Rišňovce, Jozef Labuda, Solčany, Milan Mišák, V. Dolina, Tibor Mikle, Vlčany, Andrej Felix, Jozef Rehák ml., Šaľa, Marián Božík, Hosťovce, Richard Šrank, V. Lapáš, Jozef Bíro, V. Zálužie, Marek Andel, Vráble, Jozef Repa, Prílepy, Milan Kubala, Vinohrady

63 - Margita Filová, Michal Švec, Ladislav Csuthy, Richard Lidik, Anton Černý, Milan Bojda, Lukáš Piršel, Pavol Hačko, Peter Dvorský, Nitra, Milan Gábriš, Tes. Mlyňany, Katarína Kéryová, Viliam Šimonek, Lúčnica n/Ž., Erik Kukučka, Jelšovce, Erik Sabo, Anton Zaťko, Vladimír Tasáry, Ivanka, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Peter Horňák, Rišňovce, Ondrej Felix, Štefan Fabian, Šaľa, Jozef Barát, Ladislav Páleník, Topoľčany, Jozef Žiačko, Vráble, Zuzana Józsová, Marián Barantal, Sereď, Eva Vrábelová, Zl. Moravce, Marek Eiselle, Močenok, Martin Benčúrik, Tek. Nemce

62 - Jaroslav Srňánek, Imrich Ručkay, Roland Kečkéš, Silvia Bytelová, Dušan Letko, Miroslav Balla, Michal Lauko, Ľudmila Šišáková, Nitra, Albert Vičan, Vincent Komačka, Milan Meluš, Topoľčany, Daniel Šiška, Preseľany, Ján Slíž, Beladice, Jozef Hörik, D. Štitáre, Darina Drienovská, Skýcov, Ľuboš Galo, Janíkovce, Štefan Kováč, Stanislav Husár, Vráble, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Andrej Vörös, Margita Kališová, Marián Ment, Jaroslav Kartík, Šaľa, František Margetin, Miroslav Fúska, Rišňovce, Ján Vaško, Ivanka, Štefan Straňák, H. Kráľová, Ivan Remeň, N. Streda, Martin Dávid, V.-Opatovce, Ján Hašana, František Lukačovič, Stanislav Adamkovič, Bojná, Erik Bugyi, Galanta, Boris Kruška, Ľubomír Čikel, Monika Strišovská, Zl. Moravce, Marek Áč, Golianovo, Milan Kukučka, Žitavany, Andrea Bereczová, Branč

61 - Milan Kokina, Vladimír Mada, Jozef Rumančík, Juraj Krčmár, Iveta Molnárová, Peter Bezák, Peter Solčianský, Ľubomír Ballay, Miroslav Hlaváček, Pavel König, Nitra, Ladislav Vašek, Branč, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Jozef Malý st., Vráble, Pavel Gálik ml., Lovce, Jozef Horňák, Jozef Rehuš, Rišňovce, Richard Kaplán, Č. Hrádok, Rudolf Macho, Kolíňany, Róbert Darázs, Štefan Papp, Daniel Boháč, Vlado Škrabala, Jozef Sklenár, Šaľa, Ľuboslav Nemčický, Chrabrany, Alojz Vician, Beladice, Daniel Žatko, Jatov, Dušan Béder, V. Lapáš, Imrich Valent, Hosťovce, Juraj Barantal, V. Zálužie, Jozef Fabo, N. Sady, Juraj Rajčáni, Mojmírovce, Anton Kekiš, Topoľčany, Juraj Fabo, M. Ripňany

60 - Jozef Danada, Ľubor Goldbecher, Marek Haládik, Imrich Šoka, Jozef Karlubík, Jozef Odráška, Šaľa, Peter Farkaš, Ladice, Gabriela Mryglotová, Zl. Moravce, Gabriel Galbavý, Alexander Straňák, H. Kráľová, Jozef Časár, H. Obdokovce, Ľuba Romanová, Čab, Emília Černičková, Jozef Miškovič, Vlastimil Záhon, Nitra, Marián Železník, Trnovec, Roman Gyepes, Klasov, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ján Malý, Hosťová, Ladislav Nagy, Vráble, Zoltán Köböl, V. Mača, Štefan Búran, Levice, Ľuboš Štefkovič, H. Ohaj, Anton Majdiak, Močenok, Ján Kozla, Gašpar Gál, Žirany, Juraj Sabo, Rumanová, Milan Czakó, N. Hrnčiarovce, Žigmund Tóth, V.-Opatovce, Ľubor Kajaba, Ivanka

59 - Jozef Dolinský, Jozef Nosian, Ondrej Nemček, Vlado Lyžičiar, Ľudovít Kováč, Martin Knížat, Nitra, Ľubomír Mikula, Lehota, Ladislav Lörincz, Karol Morvai, Branč, Ivan Šlosár, Golianovo, Štefan Guzmický, Pavol Pagáč, Ivanka, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Miroslav Jančár, Komjatice, Mária Süttöová, Pohranice, Igor Šmitala, Milan Roman, Čab, Juraj Kadlieček, Dražovce, Vladimír Subi, Mojmírovce, Pavel Červenka, Topoľčany, Pavol Lovás, Dlhá n/V., Štefan Špleha ml., Vráble, Dávid Kiss, N. Život, Alexander Kusý, Trnovec, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Gál, Janka Gálová, Žirany, Marek Lenický, Šaľa, Pavol Šabík, Zl. Moravce, Peter Fabo, M. Ripňany, Miroslav Szlamka, Váhovce

58 - Vladimír Nemšovský, Tibor Horváth, Martin Búchala, Ján Kaplan, Lukáč Tomiš, Jozef Muran, Zdenko Senneš, Jozef Karas, Katarína Gregorová, Peter Chudý, Lukáš Ivan, Nitra, Jozef Záhorský, Margita Horňáková, Rišňovce, Marián Szabo, Močenok, Erika Ölvecká, N. Sady, František Kuťka, Lovce, Stanislav Tóth, Šaľa, Vladimír Kertész ml., Svätoplukovo, Stanislav Drapák, Lúčnica, Stanislav Klučiar, František Strišovský, Zl. Moravce, Pavel Hraška, Čab, Stanislav Babocký ml., T. Mlyňany, Jozef Šranko, Klasov, Matej Antal, Neded, Peter Vašš, Rastislavice

57 - Milan Hrnko, Július Michalička st., Pavol Krajčo, Ján Barát, Vladimír Kráľovič, Nitra, Juraj Chrenko, V. Dolina, Ivan Tóth, Selice, Juraj Očenáš, Svätoplukovo, Jozef Piterka, Lefantovce, Miroslav Bojda, Lužianky, Kamil Krivosudský, Sereď, Dušan Balko, V. Cetín, Ladislav Szöke, Vráble, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Michal Cicák, Pata, Rasťo Kazík, Zbehy, František Kunkel, Zl. Moravce, Dalibor Greguš, Čab, Jaroslav Braun, Močenok

56 - Maroš Mikuš, František Filo, Peter Zifčák, Leonidas Charizopulos, Ľudovít Bajan, Anton Suchan, Miroslav Matyo, Nitra, Martin Práznovský, Pata, Gregor Finta, N. Hrnčiarovce, František Bača, Peter Tóth, Jozef Szikora, Peter Lehocký, Ladislav Perina, Martin Rác, Šaľa, Marta Záhorská, Rišňovce, Ján Mihálka, Marián Kováč, Levice, Vladimír Kuttner, Štefan Faško, Galanta, Štefan Fica, Močenok, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Vašo Fačkovec, Zbehy, Peter Odráška, H. Kráľová, Roman Hruboň, Hruboňovo, Roman Harčár, Rastislavice, Štefan Páleník, Zl. Moravce, Milan Oravec, Mojmírovce, Soňa Galová, Janíkovce, Pavel Žikavský, Topoľčany, Štefan Baláž, Neded, Tibor Glovenský, Košúty

55 - Zdeno Šimko ml., Peter Haver, Miroslav Ilavský, Eduard Minárik, Marián Bochnovič st., Ján Baláži, Ján Ehrenhold, Patrik Piršel, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany, Vojtech Pec, Štefan Rábek, Juraj Žiačko, Šaľa, Alexej Oravec, D. Obdokovce, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Pavel Kurkin, Lovce, Štefan Filo, Zbehy, Václav Lutišan, Lýdia Schottertová, Milan Štrehober, Topoľčany, Emil Šatan, Vozokany, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Marián Herceg, Pata, Erik Evetke, Dyčka, Miroslav Šlosár, Golianovo, Daniel Lörincz ml., Branč

54 - Pavol Balkó, Benedikt Horník, Marek Horváth, Juraj Tuchyňa, Otília Kepková, Pavel Hrnčár, Peter Podsedlý, Jozef Kóša, Mária Kapustová, Nitra, Miloš Ďurický, Celesztín Berecz, Branč, František Ješko ml., V. Cetín, Štefan Jurík, Č. Kľačany, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Stanislav Pacher, Sľažany, František Szabó, Komjatice, František Kausek, Klasov, Štefan Novák, Peter Períček, Slavo Kališ, Šaľa, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Šimko, Močenok, Milan Greguš, Zbehy, Milan Augustín, Topoľčianky

53 - Peter Hakszer, Zdeňka Kováčová, Šaľa, Marcel Hoppan, Jozef Buranský, Vráble, Jiří Bárta, Čakajovce, Vlado Sásik, Vlastimil Ábela, Marcel Lenčéš, Pavol Tóth, Daniel Varga, Peter Mateička, Ľudovít Laca, Ivan Minárik, Nitra, Jozef Huňady, Lúčnica, Jozef Společník, Radovan Fabo, Topoľčany, Mário Fuska, Čab, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Emanuel Maňúch, Žirany, Mário Godor, Mária Virágová, Zl. Moravce, Jozef Vývodík, Rišňovce, Tibor Lenčéš, Hájske, Vojtech Mesároš, Lehota

52 - Simona Pilčíková, Ľubomír Búchala, Daniel Pindeš, Michal Földesi, Nitra, Jozef Lörincz, Štefan Fiala ml., Branč, Roman Fuska, Čab, Imrich Kollár, Topoľnica, Vlado Kondé, Jozef Cifra, N. Hrnčiarovce, Vlado Vinkler, Bojná, Zoltán Iványi, Šaľa, Ľudovít Kovács, V. Mača, Ľudovít Novotný, Dun. Streda, Karol Chlup, T. Mlyňany

51 - Jozef Cocher, Vladimír Papp, Ján Zelovič, František Jasan, Milan Benko, Dezider Zaujec, Michal Penzeš, Jana Sedliačiková, Nitra, Štefan Žikavský ml., Skýcov, Dano Gombáš, Močenok, Tatiana Vrábliková, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Michal Kováč, Volkovce, Gabriel Fazekaš, Tibor Antal, Neded, Michal Kubala, Sereď, Pavol Danko, T. Mlyňany, Andrej Fábry, Čab

50 - Vlado Viola, Ľudovít Galovič, Peter Balkó, Nitra, Pavel Períček, Vladimír Fuglík, Rišňovce, Štefan Rojka, Šaľa, Alžbeta Dobiašová, Žirany, Koloman Berkes, V. Cetín, František Čaniga, Dražovce, Karol Otto st., Lefantovce, Lukáš Matušica, Pata, Zoltán Luky, Želiezovce, Marian Tatara, Topoľčany, Mária Magušinová, Hostie (atď.)

49 - Peter Čálik ml., Stanislav Habáň, Tomáš Sonnenschein, Jozef Moder, Jozef Cvrkal, Alexander Charizopulos, Nitra, Jozef Malý ml., Vráble, Dávid Ďurovský, T. Nemce, Eva Gombášová, Močenok, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Štefan Hudec, Lužianky, Radovan Földvári, Marek Sklenár, Šaľa, Ján Árgyusi, Neded

48 - Jozef Brieška, T. Nemce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Štefan Račko, D. Krškany, František Mészáros, Štefan Žarnócay, Šaľa, Martin Ďuriš, Sereď, Miroslav Vaňo, Žirany, Ján Bédi, V. Zálužie, Ladislav Babóti, Vlčany, Norbert Zsigmond, N. Život, Pavol Valo, Topoľčianky, Štefan Búcora, N. Sady, Juraj Vaško, Rumanová

47 - Roland Takács, Kráľová n/V., Milan Prešinský, V. Cetín, Tibor Horváth st., Komjatice, Alexander Repta, Oto Benc, Branč, Martin Slovák, Štefan Zabák, Štefan Riška, Jozef Slovák, Nitra, Michala Kéryová, Č. Hrádok, Miloš Matušík, Súlovce, Štefan Kubík, Šaľa, Jana Gálová, Žirany, Imrich Mihálka, Č. Kľačany, Veronika Teplanová, Rišňovce

46 - Stanislav Billik, Marián Smerek, Nitra, Alena Filová, Mojmírovce, Vlado Studený, Dražovce, Jozef Jamrich, V. Lapáš, Filip Macho, H. Štitáre, Tibor Odráška, Šaľa, Jana Malá, Č. Kľačany, František Chrenko, V. Dolina

45 - Koloman Sebök, Ladice, Roman Uher, Helena Sedláková, Šaľa, Ivan Mareček, Čab, Marián Kovács, Diakovce, Dušan Halveland, Kapince, Roman Benček, Zl. Moravce, Jana Szökeová, Peter Škoda, Ľudovít Levický, Nitra, Tibor Karácsony, Váhovce, Norbert Nagy, V. Blahovo, Andrej Jančovič, Lipovník, Gabriela Lörinczová, Branč, Patrícia Nagyová, Vráble

44 - Pavol Budáč, Ivan Eliaš, Štefan Matesko, Zuzana Hurtová, Lenka Nevínová, Nitra, Martin Kornutij, V. Zálužie, Ondrej Molnár, D. Štitáre, Milan Šimko, Močenok, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Jozef Šmida, Šaľa, Mária Kišucká, V. Cetín, Igor Kováč, Podhorany, Oľga Sarková, Čaradice

43 - Michaela Kollatiová, Zl. Moravce, Róbert Juhász, Golianovo, Jozef Studený, N. Ves, Martin Rábek, Šaľa, Milan Plánka, M. Lapáš, Ján Uhrecký, Topoľčianky, Jozef Herák, V. Ripňany, Ladislav Kertész, Nitra, František Juhász, Hosťová, Juraj Mikuš, Zbehy

42 - Michal Korytko, Anton Kovalinka, Gertrúda Szökeová, Roman Marci, Lukáš Barát, Nitra, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Anna Pacherová, Peter Latika ml., Sľažany, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Vojtech Szöke, V. Cetín, Ladislav Šípoš, Vráble, Jozef Šípoš st., Čakajovce, Tibor Boszorád, Branč

41 - Peter Franko, Pata, Jozef Bakoš, Rišňovce, Andrej Dodok, Hostie, Andrea Vanková, Tešedíkovo, Radovan Vágai, Mária Kóšová, Oľga Szabová, Nitra

40 - Tatiana Švercelová, Milan Gajdošík, Daniel Tasáry, Július Kolník, Jana Látečková, Mária Sásiková, Nitra, Jaroslav Valo, Pavel Sukup, T. Nemce, Jozef Joniak, Vráble, Richard Rábek, Šaľa, Martin Čery, Kynek, Margita Pavelková, Golianovo, Martin Kolha, Lužianky, Marcel Gaži, Topoľčianky

39 - Jaroslav Lešš, H. Kráľová, Diana Szabóová, Nitra, Anka Blahová, Pohranice, Silvia Boszorádová, Hosťová, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Lucia Mikušová, Zbehy

38 - Juraj Szombath, Lužianky, Ján Borkovič, Pata, František Sándor, Topoľnica, Juraj Nagy, Nitra, Katarína Slamková, Báb, Maroš Trubač, Hájske

37 - Katarína Neveďalová, Čeľadice, Milan Kováč, Žitavany, Michal Glos, Bojná, Ladislav Brnula, Šaľa, Viliam Félis, Vráble, Juraj Frivolt, Galanta

36 - Marcel Čerman, Nitra, Patrik Uko, Cabaj-Čápor, Ján Beliansky, Zl. Moravce, Matej Šimko, Močenok, Michal Bachratý, Šaľa

35 - Daniel Ács, D. Obdokovce, Ľuboš Gajdica, Lefantovce, Monika Matušicová, Hájske, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Marcel Majerčík, Juraj Vencel, Nitra, Peter Dodok, Hostie 142, Elemír Letušek, V. Mača, Lenka Lahučká, Čakajovce, Dávid Proksa, Hlohovec, Kristína Kováčová, Lovce

34 - Ľubica Tasáryová, Ľudovít Laca ml., Nitra, Imrich Mandák, Dun. Streda, Csaba Štanc, Žirany, Filip Šmátrala, Sereď

33 - Miroslav Havetta ml., Lovce, Peter Palka, Igor Barák, Šaľa, Ján Gálik, Alexander Šindelár, Zl. Moravce, Vojtech Helma, Úľany n/Ž., Michal Križan, Rišňovce, Štefan Kováč, Vráble Lúky, Mikuláš Ištokovič, H. Kráľová, Miroslav Němec, Miloš Kováč, Nitra, Peter Dodok, Hostie 406

32 - Štefan Tóth, Dalibor Lenický, Nitra, Imrich Vanyo, Žirany, Peter Bleho, Karol Mészáros, Šaľa, Peter Bajla, N. Ves, Martin Ševčík, Kynek, Csaba Sándor, Kolíňany, Mariana Valkovičová, Zl. Moravce

31 - Richard Vilímek, Jozef Minárik, Nitra, Stanislav Nemček, Janíkovce, Roman Palovčík, T. Mlyňany, Roman Víglaský, Zl. Moravce, Tomáš Nagy, Ladice, Anton Cintula, Cabaj-Čápor

30 - Marek Tantoš, Svätoplukovo, Ladislav Lovás ml., H. Kráľová, Pavol Michler, Radošina, Ján Učeň, Šaľa, Frederika Kupcová, V.-Opatovce, Vladimír Žilka, J. Kostoľany, Milan Borovský, Nitra, Peter Kráľ, T. Nemce, Milan Búcora, N. Sady, František Viskup, Báb

29 - Juraj Chudovan, Branislav Balžan, Eva Pappová, Nitra, Marián Kotlár, Brno, Jaroslav Dragúň, Cabaj-Čápor, Mário Ferenc, Zl. Moravce, Ján Petráš, Tomáš Bleho, Šaľa, Katarína Čápeková, Zbehy, Ľuboš Modzga, Vráble, Marek Bako, Močenok, Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Andrea Takácsová, Kráľová n/V., Michal Králik, Hostie

28 - Janka Ostertágová, Nitra, Michal Karlubík, H. Kráľová, Juraj Domasta, Janíkovce, Vlado Martinec, Zl. Moravce, Peter Mesko, Topoľčianky, Štefan Kúth, Klasov, René Solár, Č. Kľačany, Peter Bodi, Zbehy, Ján Uličný, Čaradice

27 - Ján Hajnovič, Cabaj-Čápor, Ivan Chlebák, Štitáre, Alexander Kobza, Ivan Meszároš, Čechynce, Tomáš Čačaný, Šoporňa, Marek Kaduc, Hájske, Ľuboš Konta, Beladice

26 - Jozef Roško, Dyčka, Jozef Kevély, Klasov, Tomáš Hlavatý, Šaľa, Adrián Čubirka, Zl. Moravce

25 - Ladislav Lovás st., Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Marián Tóth, Močenok, Jozef Baláž, Šaľa, Imrich Ivančík, Štefan Haringa, Nitra, Martina Mankovecká, Choča, Štefan Zeman, Jelenec, Adrián Ižák, Neded, Vojtech Kováčik, Prašice

24 - Róbert Pospiš, Juraj Kubla, Šaľa, Jozef Dodok, Hostie, Iveta Boszorádová, Branč

23 - Stanislav Pružinec, František Tóth, Nitra, Marek Mészáros, Šaľa, Dušan Žikavský ml., Skýcov

22 - Milan Florek, Ľudovít Gerhát, Juraj Chovanec, Nitra, Ľubomír Ševčovič, Pata, Ondrej Potocký, J. Kostoľany, Martin Chrenko, V. Dolina, Tibor Berec, V. Lapáš, Katka Czaková, N. Hrnčiarovce

21 - Ján Cina, Sľažany, Marek Jánošov, Velčice, Martina Dicsérová, Močenok, Elemír Balážik, Radošina, Palo Vavro, Nitra

20 - Peter Tomek, Igor Klačman, Nitra, Katarína Lörincziová, N. Život, Mário Kramár, N. Ves, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Szilárd Cziria, Levice

19 - Erik Tonkovič, Zl. Moravce, Radoslav Cigáň, N. Ves, Jozef Líška, Ľudmila Šplehová, Vráble, Pavol Bradáč, Golianovo, František Kozmér, Gabčíkovo

18 - Ján Gaťáš, Anton Kostoláni, Vráble, Peter Király, N. Život, Tibor Rábek, Šaľa, Milan Ilavský, Topoľčany, Viliam Szabó, Váhovce, Miroslav Fuska, Čab, Pavel Borčin, Hostie, Marianna Viskupová, Nitra

17 - Ivan Hlbočan, Michal Beňo, Nitra, Lucia Zaujecová, Lehota, Emil Bujdák, Vráble, Lukáš Valent, Hosťovce, Štefan Miko, D. Obdokovce, Szilveszter Berecz, Branč

16 - Lucia Ivančíková, Ivan Karas, Nitra, Ján Hnilica, Lužianky, Michal Chudý, M. Ripňany, Andrea Kartíková, Šaľa

15 - Milan Tatranský, Ivanka, Renáta Zaťková, Šaľa, Peter Ambrózy, Selice, Anna Billiková, Igor Galovič, Nitra, Ján Jambor, Rišňovce, Andrej Budinský, Henrich Benedek, Vráble, Lenka Kazíková, Zbehy

14 - Melánia Gregušová, Peter Michalička, Miloš Sýkora, Nitra, Jozef Čentéš, Čakajovce, Mário Debnár, Zl. Moravce, Miroslav Barča, N. Sady

13 - František Švec, Topoľčianky, Ľubomír Čápek, Zbehy, Alžbeta Lipnická, Vlčany, Anton Kotrla, Nitra, Miroslav Selický, Komjatice, Vojtech Lörincz, Branč, Kristián Maťko, Čechynce

12 - Soňa Balážiová, Preseľany, Tímea Holúbková, V.-Opatovce, Peter Bujalko, Gabika Szökeová, Vráble, Martin Földeši, Sereď, Viktor Otott, Juraj Pagáč, Nitra, Michal Málnási, Šaľa, Vojtech Kováčik, Prašice, Miroslav Rajnoha, Č. Kľačany

11 - Jožo Malý, Ľuboš Štefánik, Štefan Líška, Milan Seneš, Mária Sýkorová, Nitra, Jozef Dian, Lukáčovce, Branislav Krasula, Prašice, Jaroslav Slamka st., Báb

10 - Imrich Hörik, D. Štitáre, Koloman Ukropec, Zbehy, Ján Mikulášik, Nitra

9 - Eugen Seregi, Tešedíkovo, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Vladimír Kováč ml., Lovce, Kristián Palkovič, Hosťová, Alžbeta Očenášová, Svätoplukovo, Helena Gálová, Žirany, Theo Fleury, Hlohovec, Martin Gajdoš, Dražovce, Ladislav Hidvégi, Komárno

8 - Juraj Miklovič, Nikolka Bojdová, Nitra, Peter Líška, Ladislav Kiss, Michal Okruhlica, Šaľa, Jozef Kostoláni, Vinodol, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Juraj Meliška, Sľažany, Karol Kováč, Machulince, Aladár Žemberi, N. Hrnčiarovce

7 - Magdaléna Michaličková, Ronald Filo, Ivan Leckeš, Nitra, Miloš Zaťko, Velčice, Martin Svorad, Hrušovany, Martin Hráček, Cabaj-Čápor, Pavol Šrank, V. Lapáš, Norbert Agg, Komárno, Gabriel Velebný, Klasov, Klaudia Reháková, Šaľa, J. Brezíková, Sereď, Eva Gregorová, Jelenec

6 - Bohumil Vincúr, Peter Tomek, Pavol König ml., Nitra, Júlia Müllerová, N. Ves, Martin Florek, D. Krškany, Jozef Školník, Zl. Moravce, František Szolik, Šaľa, Žaneta Galová, Janíkovce

5 - Ján Mészáros, V. Cetín, František Imre, Štefan Kepko, Vladimír Romanovský, Lukáš Hnilica, Oľga Eliašová, Nitra, Miroslav Páleník, Č. Kľačany

4 - Ivan Chudovan, Denisa Čermanová, Ivan Bobuš, Igor Tarnoky, Ján Modrovič, Miroslav Studený, Richard Vnučko, Stanislav Karas, Peter Cintula, Nitra, Marián Sulík, Emil Budák, Vráble, Ernest Tanító, Žihárec, Juraj Meluš, Tovarníky, Peter Žember, Práznovce, Štefan Mokráš, Semerovo, Imrich Dikácz, Dubník, Tomáš Košťál, Hruboňovo, Ján Kompas, Cabaj-Čápor, Štefan Vereš, V. Kýr, Pavol Valo, Topoľčianky, Miroslava Kobzová, Čechynce, Ľuboš Mičík, Podhorany, Anna Tóthová, Vladimír Tóth, Šaľa, Ľudovít Arpáš st., Alekšince, Denisa Gombášová, Močenok, Filip Ivančík, Lapáš

3 - Jarmila Látečková, Pavel Kompas, Patrik Jurík, Jozef Čaládi, Miroslav Ďurina, Nitra, Leonard Bednár, Vráble, Jozef Haspra, Topoľčianky, Anton Štuller, T. Nemce, Vladimír Bernáth, N. Ves, Štefan Hipp, Šaľa, Jozef Balko, Alekšince, Katarína Harčárová, Rastislavice, Jozef Bédi, Jarok, Jozef Krčmár, N. Sady

2 - Eduard Tomek, Silvia Hrašková, Eva Tomeková, Peter Duchoň, Dominika Ivančíková, Nitra, Ľubomír Kužela, Hájske, Jozef Rybnikár, Šalgovce, Zoltán Bedecs, Galanta, Milan Tábi, Igor Tábi ml., N. Hrnčiarovce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Ján Líška, Šaľa

1 - Zoltán Vereš, V. Kýr, Judit Lencsésová, H. Kráľová

0 - Ľudmila Perhalová, Nitra

- - -

32 - Viktor Karásek, Hájske

31 - Juraj Fogel, Šintava

30 - František Trnka, Nitra

29 - Dominik Pšenka, N. Ves

28 - Juraj Varga, Nitra

26 - Nikolas Vereš, Branč

23 - Martin Bóri, Nitra

22 - Michal Buday, Cabaj-Čápor, Anka Čižmáriková, N. Hrnčiarovce

21 - Dušan Gabalec, Rišňovce, Dušan Zabák, Lehota

20 - Jakub Valko, Pata

17 - Emil Bédi, P. Háje, Daniela Desatová, Výč.-Opatovce

16 - Dancúľ Varga, Dražovce

15 - Veronika Lörinczová, Branč

14 - Oto Candrák, Alekšince, Zuzana Gurinová, Nitra, Monika Seböková, N. Hrnčiarovce

12 - Janka Vargová, Nitra, Milan Mareček, Čab

11 - Koloman Mogyorósi, Moča, Roland Bárek, Žirany, Dušan Tuchyňa, Nitra

10 - Janka Balkóová, Ondrej Balkó, Tomáš Vnuk, Nitra, Davor Šuker, Vráble

9 - Peter Krčmár, Nitra, Roland Lörincz, Branč, Katarína Zrubcová, Melek

8 - Vladimír Kolár, Zbehy, Marián Lenghart, Nitra

7 - Patrik Benček, Zl. Moravce, Kamila Pindešová, N. Hrnčiarovce, Pavol Bibeň, Jozef Gutai, Peter Vöröš, Nitra

6 - Roman Ács, D. Obdokovce, Jozef Borot, Ján Daňo, Eva Porubská, Nitra, Peter Šebök, Modrany, Michal Zverka, Ivanka, Peter Ondriaš, Žitavany, Arpád Varga, Vlčany, Štefan Goga, Topoľčany, Radoslav Straňák, Močenok, Pavol Šíma, Šaľa

5 - Lenka Grmanová, Vladimír Miškovič, Roman Melišek, František Rondoš, Nitra, Anton Kukla, Pata, Andrej Fačkovec, Zbehy, Silvia Hippová, Šaľa, Rastislav Jajcaj, N. Zámky, Róbert Rosko, Tvrdošovce, Roman Holec, V. Kýr, Arpád Cziria, Boris Juhás, Bardoňovo, Oľga Broškovičová, Jasová, Marta Palacková, D. Ohaj, Milan Mesároš, Močenok, Miloslav Slováčik, Lapáš, Tomáš Tóth, H. Ohaj, Gejza Šebök, N. Hrnčiarovce, Timotej Slíž, Beladice, Richard Varga, D. Saliby, Tomáš Csepi, Vráble

4 - Miriam Chovancová, M. Ripňany, Stanislav Chňapek, Jarok, Vladimír Horňák, Rišňovce, Ján Bátora, Komárno, Alexander Gubo, Levice, Jozef Kürti, Kameničná, Peter Rosko, Ladislav Mojzes, Roman Ludas, Tvrdošovce, Jaromír Pataki, Dvory, Gašpar Száraz, V. Kýr, Ferdinand Bojňanský, Alena Šimková, Táňa Švercelová, Viliam Windiš, Nitra, Pavol Košický, N. Hrnčiarovce, Mária Zabáková, Lehota, Matej Novák, Šaľa-Veča, Vilma Peceková, Vráble, Jozef Szórád, D. Štitáre, Tomáš Szarka, Tešedíkovo, Peter Stojka, Hájske, Martin Kuki, Sládkovičovo

3 - Štefan Száraz, V. Kýr, Vojtech Lenárd, N. Zámky, Ľudovít Harangozó, Komjatice, Miroslav Lipták, Tvrdošovce, Anton Kušnír st., Anton Kušnír najml., Alekšince, Anton Kušnír najst., D. Krškany, Marián Klimo, Trnovec, Nataša Mrlláková, Šaľa, Michal Cimmermann, Zl. Moravce, Róbert Valentíny, Nitra

2 - Ladislav Hidrági, Komárno, Edita Cziriová, Levice, Jaroslav Máčovský, D. Ohaj, Pavol Lakatos, Dvory, Jozef Konta, Beladice, Jozef Szöllösy, Branč, Ivan Kálnay, Vráble, Ema Benčeková, Zl. Moravce, Slepokáčer, Močenok

1 - Mário Vinci, Rastislavice, Imrich Lontoš, Podhájska, Viliam Abrhan, Sokolce, Alexander Györög, D. Saliby, Katarína Molnárová, Miroslav Belis, Nitra, Juraj Németh, D. Lefantovce

pondelok 26. 11. 2001
© 2001 Petit Press. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Spravodajská licencia vyhradená.

najčítanejšie
  • 24h
  • 3dni
  • 7dní
Aktuálna predpoveď v lokalite Nitra
23:00
3.0°C
2:00
2.0°C
5:00
2.0°C
 
 
späť na SME.sk
ANKETA