logo
Sme.sk | Nitra | Šport | Vianočný turnaj MY Nitrianskych novín pokračuje druhým dňom

Vianočný turnaj MY Nitrianskych novín pokračuje druhým dňom

Vydané 27. 12. 2012 o 9:22 Autor: Martin Kilian, Martin Kilian ml.

V mestskej hale na Klokočine pokračuje halový futbalový turnaj o Pohár spoločnosti Moget. V kvalifikácii je v akcii 20 mužstiev, ktoré bojujú o päť miesteniek do hlavného hracieho dňa.

Kvalifikácia - 27. 12.

SKUPINA E

N. Hrnčiarovce - Veľký Cetín 3:3, Hamara, Krošlák, Zachar - Fordinál 2, Trungel (brankár).
Ivanka - Výčapy-Opatovce 3:2, Hotový, Bernát, Pagáč - Sahulčík (brankár), Baláž.
N. Hrnčiarovce - Výčapy-Opatovce 3:5, Zachar, M. Szombath, Tábi - Arpáš 2, Kováč 2, Kuna.
Ivanka - Veľký Cetín 6:1, Pagáč 2, Horník 2, Janík, T. Čičo - Harča.
Veľký Cetín - Výčapy-Opatovce 5:1, Fordinál 3, Kóňa, Szúsztor - Klenka.
Ivanka - N. Hrnčiarovce 5:4, Mikuš 2, Hotový, Pagáč, Janík - Sabo 2, Hamara, Krošlák.
 
1. Ivanka  3 3 0 0 14:7 9
2. Veľký Cetín 3 1 1 1 9:10 4
3. Výčapy-Opatovce 3 1 0 2 8:11 3
4. N. Hrnčiarovce 3 0 1 2 10:13 1
Ivanka postupuje do hlavného hracieho dňa.

SKUPINA F

Rumanová - Rišňovce 6:3, Sudovský 3, Ra. Ölvecký 2, T. Kemláge - Hrebík 2, Kroppel.
Lehota - Hosťová 2:1, L. Mesároš 2 - Šándor.
Rumanová - Hosťová 1:10, Ra. Ölvecký - Chudý 4, Pa. Kazán 2, Földessy, M. Balko, Šándor, Brath.
Lehota - Rišňovce 5:4, L. Mesároš 2, Muzika, Kutak, Habdák - Kroppel 2, Hrebík 2.
Rišňovce - Hosťová 3:8, Fiala 2, Kroppel - Chudý 3, M. Balko 2, Brath, Pa. Kazán, Šándor.
Lehota - Rumanová 3:4, Habdák 2, L. Mesároš - Ra. Ölvecký, vlastný, Ľ. Varga, Kemláge.

1. Hosťová  3 2 0 1 19:6 6
2. Lehota   3 2 0 1 10:9 6
3. Rumanová  3 2 0 1 11:16 6
4. Rišňovce  3 0 0 3 10:19 0
Hosťová postupuje do hlavného hracieho dňa (pri rovnosti bodov rozhodujú vzájomné zápasy.)

SKUPINA G

Horný Ohaj - Cabaj-Čápor 5:5, Černák 3, I. Füle, K. Füle - Laca 2, Orlíček, Snovák, Kompas.
Golianovo - Mojmírovce 2:6, R. Gugh, Brat - Švelan 2, Palka, Žitný, Blunár, Križan.
Horný Ohaj - Mojmírovce 3:7, Černák, Dvorský, I. Füle - Švelan 2, Dillhoff 2, vlastný (I. Füle), Martiška, Križan.
Golianovo - Cabaj-Čápor 5:2, Jamrich 2, Polkoráb, Martinkovič, M. Majerčík - M. Kompas 2.
Cabaj-Čápor - Mojmírovce 3:3, Ollík 2, Snovák - Dillhoff 2, Žitňanský.
Golianovo - Horný Ohaj 6:3, Polkoráb 2, R. Gugh, Jamrich, P. Bradáč, Brat - Černák, Červenka, I. Füle.

1. Mojmírovce 3 2 1 0 16:8 7
2. Golianovo  3 2 0 1 13:11 6
3. Cabaj-Čápor 3 0 2 1 10:13 2
4. Horný Ohaj  3 0 1 2 11:18 1
Mojmírovce postupujú do hlavného hracieho dňa.

SKUPINA H

Selice - D. Krškany 3:6, Gráf, Klačman, Kubalák - Oravíček 2, Rudinec 2, Jánošík, Ratulovský.
Nové Sady - Trnovec 1:5, Kadja - Motolík 2, Novák 2, Kučera.
Selice - Trnovec 2:5, Klačman, Iványi - Štipský 2, Motolík 2, Vričan.
Nové Sady - D. Krškany 4:7, Kadja 2, Fuska, Kopčan - Jánošík 2, Ďurfina 2, Oravíček, Rudinec, Šuba.
D. Krškany - Trnovec 6:2, Marcinko 2, Paška 2, Babčaník, Ratulovský - Kučera, Štipský.
N. Sady - Selice 5:8, Kopčan 2, Pargáč, Kadja, Mažár - Csirke 3, Klačman 2, Gráf, Kubalák, Urbanovič.

1. D. Krškany  3 3 0 0 19:9 9
2. Trnovec  3 2 0 1 12:9 6
3. Selice  3 1 0 2 13:16 3
4. N. Sady  3 0 0 3 10:20 0
D. Krškany postupujú do hlavného hracieho dňa.

SKUPINA J

N. Ves n/Ž. - Hájske 3:6, Žikavský 2, Pavlovič - Hambálek 2, Jankulár 2, M. Kaduc, Bennár.
Čechynce - Machulince 6:3, Kanás 2, J. Kluka, R. Kluka, Ra. Šuba, Marčan - Kováč 2, Kéry.
N. Ves n/Ž. - Machulince 2:5, Halmeš, Víglacký - Novák 2, Kováč 2, T. Kéry.
Čechynce - Hájske 4:3, Rus, J. Kluka, R. Kluka, vlastný (Turanec) - Hambálek, M. Kaduc, Kišš.
Hájske - Machulince 6:5, Hambálek 2, Bennár, M. Kaduc, Kišš, Karásek - Kováč 2, Kéry, Mášik, Novák.
Čechynce - N. Ves n/Ž. 11:4, Čurgaly 5, Kanás 3, R. Kluka, Rus, Ra. Šuba - Pavlovič 2. J. Šutka, Žikavský.

1. Čechynce  3 3 0 0 21:10 9
2. Hájske  3 2 0 1 15:12 6
3. Machulince  3 1 0 2 13:14 3
4. N. Ves n/Ž.  3 0 0 3 9:22 0
Čechynce postupujú do hlavného hracieho dňa.

Ako nastúpili

HOSŤOVÁ: Rondoš - Chudý, Pa. Kazán, Foldessy, Gál, Pavel, Brath, Raučina, R. Balko, M. Balko, Šándor, Pe. Kazán.
MOJMÍROVCE: Palatický, Holka - Palka, Tulipán, Švelan, Dillhoff, Civáň, Žitný, Lajda, Bernáth, Križan, Tomiš, Blunár, Martiška, Žitňanský.
VÝČAPY-OPATOVCE: Sahulčík - Arpáš, Klenka, Hroššo, Ešše, Baláž, Kováč, Martonka, Cigáň, Tóth.
MACHULINCE: Laktiš - Havran, Červený, Mášik, Drienovský, Kováč, Novák, Kéry, Debnár, Marcinek, Ondrejka.
TRNOVEC n/V.: Turoci - Kučera, Motolík, Bleho, Kuman, Novák, Vričan, Štipský.
VEĽKÝ CETÍN: Trungel - Paščák, Harča, Borbély, Szúsztor, Šranko, Fordinál, Kónya, Fábry, Dudáš.
N. HRNČIAROVCE: Hromádka, Mikle-Barát - Krošlák, Zachar, Kudlačák, Krištofičin, L. Szombath, Tábi, M. Szombat, P. Szombath, Hamara, Sabo, Horik.
RUMANOVÁ: R. Varga - Novosedlík, Kemláge, Ľ. Varga, Mego, Sudovský, Grofčík, Bučko, Ra. Olvecký, Ro. Olvecký, Šedovič.
IVANKA: Pintér, Bojsa - Pagáč, Horník, Hotový, Bernát, Janík, Kotek, M. Čičo, T. Čičo, Némeš, Mikuš, Demín.
RIŠŇOVCE: Sersen, Súlovský - Hrebík, Záhončík, Fiala, J. Kemláge, Ševčík, Kroppel, M. Kemláge, Vaško.
LEHOTA: Gaža - Baboš, Lichtner, Kovalčík, Majerhoffer, Muzika, Fehér, Psota, Kutak, L. Mesároš, B. Mesároš, Habdák.
GOLIANOVO: Koiš, P. Gugh - Gažo, M. Majerčík, Brat, R. Gugh, Jamrich, Martinkovič, O. Majerčík, Polkoráb, P. Bradáč, M. Bradáč.
HORNÝ OHAJ: Herc - Pe. Bujalko, Pa. Bujalko, Bajnek, Červenka, Polyák, I. Füle, K. Füle, Černák, Vojtek, Dvorský, T. Füle.
CABAJ-ČÁPOR: J. Benčík, Ligač - Ďuriš, Ollík, Sláječek, Húlan, Snovák, Laca, Cintula, I. Benčík, M. Kompas, Orlíček, R. Kompas.
D. KRŠKANY: Kompas - Ratulovský, Oravíček, Bystrický, Rudinec, Šuba, Marcinko, Paška, Babčaník, Jánošík, Ďurfina, Križan.
SELICE: Ivančík - Iványi, Prepelica, Oláh, Šuster, Csirke, Gráf, Chovanec, Czanik, Kubalák, Urbanovič, Klačman.
NOVÉ SADY: Andacký - Mako, Pražár, Žáčik, Pargáč, Boor, Kollár, Fuska, Kadja, Kopčan.
HÁJSKE: Matušica - Turanec, Bennár, Hanák, Jankulár, M. Kaduc, Karásek, Hambálek, Kišš, A. Kaduc, Lencsés.
NOVÁ VES n/Ž.: L. Šutka - Pavlovič, Žikavský, Víglacký, J. Šutka, Žilka, Halmeš, Kéry, Maďar.
ČECHYNCE: Navrátil - Mesároš, Čurgaly, Ro. Šuba, Kanás, Marčan, R. Kluka, Ra. Šuba, Rus, J. Kluka, Z. Kluka.

Fotogaléria






















Hlavné správy

PÍŠE PETER ADAMECKÝ

Spoplatnený obsahTakýto bol Biľak, najlepší služobník pánov z Východu

Biľak bol archetypom nebezpečného nevzdelaného diletanta šplhajúceho sa za osobným prospechom a pocitom moci.

EKONOMIKA.SME.SK

Spoplatnený obsahPrečo Saudom neprekáža lacná ropa, ani keď ničí slabých v OPECu

Nigéria sa snaží presvedčiť ostatné členské krajiny, aby znížili produkciu ropy.

KOMENTÁR PETRA SCHUTZA

Spoplatnený obsahNech Kotleba vládne, bude to poučenie

Kotleba je ako stvorený na exemplárne poučenie, že urna nie je odpadkový kôš.

KULTURA.SME.SK

Pozrite si, ako vyzeral Bratislavský hrad na starých fotografiách

Čiernobiele snímky a hrad ešte pred rekonštrukciou.

V jednom z prvých zápasov Rumanová porazila Rišňovce 6:3.

V jednom z prvých zápasov Rumanová porazila Rišňovce 6:3.

Foto: Martin Kilian

najčítanejšie
  • 24h
  • 3dni
  • 7dní
Aktuálna predpoveď v lokalite Nitra
7:00
1.0°C
10:00
7.0°C
13:00
10.0°C
 
 
späť na SME.sk
ANKETA