logo
Sme.sk | Nitra | Šport | Vianočný turnaj MY Nitrianskych novín pokračuje druhým dňom

Vianočný turnaj MY Nitrianskych novín pokračuje druhým dňom

Vydané 27. 12. 2012 o 9:22 Autor: Martin Kilian, Martin Kilian ml.

V mestskej hale na Klokočine pokračuje halový futbalový turnaj o Pohár spoločnosti Moget. V kvalifikácii je v akcii 20 mužstiev, ktoré bojujú o päť miesteniek do hlavného hracieho dňa.

Kvalifikácia - 27. 12.

SKUPINA E

N. Hrnčiarovce - Veľký Cetín 3:3, Hamara, Krošlák, Zachar - Fordinál 2, Trungel (brankár).
Ivanka - Výčapy-Opatovce 3:2, Hotový, Bernát, Pagáč - Sahulčík (brankár), Baláž.
N. Hrnčiarovce - Výčapy-Opatovce 3:5, Zachar, M. Szombath, Tábi - Arpáš 2, Kováč 2, Kuna.
Ivanka - Veľký Cetín 6:1, Pagáč 2, Horník 2, Janík, T. Čičo - Harča.
Veľký Cetín - Výčapy-Opatovce 5:1, Fordinál 3, Kóňa, Szúsztor - Klenka.
Ivanka - N. Hrnčiarovce 5:4, Mikuš 2, Hotový, Pagáč, Janík - Sabo 2, Hamara, Krošlák.
 
1. Ivanka  3 3 0 0 14:7 9
2. Veľký Cetín 3 1 1 1 9:10 4
3. Výčapy-Opatovce 3 1 0 2 8:11 3
4. N. Hrnčiarovce 3 0 1 2 10:13 1
Ivanka postupuje do hlavného hracieho dňa.

SKUPINA F

Rumanová - Rišňovce 6:3, Sudovský 3, Ra. Ölvecký 2, T. Kemláge - Hrebík 2, Kroppel.
Lehota - Hosťová 2:1, L. Mesároš 2 - Šándor.
Rumanová - Hosťová 1:10, Ra. Ölvecký - Chudý 4, Pa. Kazán 2, Földessy, M. Balko, Šándor, Brath.
Lehota - Rišňovce 5:4, L. Mesároš 2, Muzika, Kutak, Habdák - Kroppel 2, Hrebík 2.
Rišňovce - Hosťová 3:8, Fiala 2, Kroppel - Chudý 3, M. Balko 2, Brath, Pa. Kazán, Šándor.
Lehota - Rumanová 3:4, Habdák 2, L. Mesároš - Ra. Ölvecký, vlastný, Ľ. Varga, Kemláge.

1. Hosťová  3 2 0 1 19:6 6
2. Lehota   3 2 0 1 10:9 6
3. Rumanová  3 2 0 1 11:16 6
4. Rišňovce  3 0 0 3 10:19 0
Hosťová postupuje do hlavného hracieho dňa (pri rovnosti bodov rozhodujú vzájomné zápasy.)

SKUPINA G

Horný Ohaj - Cabaj-Čápor 5:5, Černák 3, I. Füle, K. Füle - Laca 2, Orlíček, Snovák, Kompas.
Golianovo - Mojmírovce 2:6, R. Gugh, Brat - Švelan 2, Palka, Žitný, Blunár, Križan.
Horný Ohaj - Mojmírovce 3:7, Černák, Dvorský, I. Füle - Švelan 2, Dillhoff 2, vlastný (I. Füle), Martiška, Križan.
Golianovo - Cabaj-Čápor 5:2, Jamrich 2, Polkoráb, Martinkovič, M. Majerčík - M. Kompas 2.
Cabaj-Čápor - Mojmírovce 3:3, Ollík 2, Snovák - Dillhoff 2, Žitňanský.
Golianovo - Horný Ohaj 6:3, Polkoráb 2, R. Gugh, Jamrich, P. Bradáč, Brat - Černák, Červenka, I. Füle.

1. Mojmírovce 3 2 1 0 16:8 7
2. Golianovo  3 2 0 1 13:11 6
3. Cabaj-Čápor 3 0 2 1 10:13 2
4. Horný Ohaj  3 0 1 2 11:18 1
Mojmírovce postupujú do hlavného hracieho dňa.

SKUPINA H

Selice - D. Krškany 3:6, Gráf, Klačman, Kubalák - Oravíček 2, Rudinec 2, Jánošík, Ratulovský.
Nové Sady - Trnovec 1:5, Kadja - Motolík 2, Novák 2, Kučera.
Selice - Trnovec 2:5, Klačman, Iványi - Štipský 2, Motolík 2, Vričan.
Nové Sady - D. Krškany 4:7, Kadja 2, Fuska, Kopčan - Jánošík 2, Ďurfina 2, Oravíček, Rudinec, Šuba.
D. Krškany - Trnovec 6:2, Marcinko 2, Paška 2, Babčaník, Ratulovský - Kučera, Štipský.
N. Sady - Selice 5:8, Kopčan 2, Pargáč, Kadja, Mažár - Csirke 3, Klačman 2, Gráf, Kubalák, Urbanovič.

1. D. Krškany  3 3 0 0 19:9 9
2. Trnovec  3 2 0 1 12:9 6
3. Selice  3 1 0 2 13:16 3
4. N. Sady  3 0 0 3 10:20 0
D. Krškany postupujú do hlavného hracieho dňa.

SKUPINA J

N. Ves n/Ž. - Hájske 3:6, Žikavský 2, Pavlovič - Hambálek 2, Jankulár 2, M. Kaduc, Bennár.
Čechynce - Machulince 6:3, Kanás 2, J. Kluka, R. Kluka, Ra. Šuba, Marčan - Kováč 2, Kéry.
N. Ves n/Ž. - Machulince 2:5, Halmeš, Víglacký - Novák 2, Kováč 2, T. Kéry.
Čechynce - Hájske 4:3, Rus, J. Kluka, R. Kluka, vlastný (Turanec) - Hambálek, M. Kaduc, Kišš.
Hájske - Machulince 6:5, Hambálek 2, Bennár, M. Kaduc, Kišš, Karásek - Kováč 2, Kéry, Mášik, Novák.
Čechynce - N. Ves n/Ž. 11:4, Čurgaly 5, Kanás 3, R. Kluka, Rus, Ra. Šuba - Pavlovič 2. J. Šutka, Žikavský.

1. Čechynce  3 3 0 0 21:10 9
2. Hájske  3 2 0 1 15:12 6
3. Machulince  3 1 0 2 13:14 3
4. N. Ves n/Ž.  3 0 0 3 9:22 0
Čechynce postupujú do hlavného hracieho dňa.

Ako nastúpili

HOSŤOVÁ: Rondoš - Chudý, Pa. Kazán, Foldessy, Gál, Pavel, Brath, Raučina, R. Balko, M. Balko, Šándor, Pe. Kazán.
MOJMÍROVCE: Palatický, Holka - Palka, Tulipán, Švelan, Dillhoff, Civáň, Žitný, Lajda, Bernáth, Križan, Tomiš, Blunár, Martiška, Žitňanský.
VÝČAPY-OPATOVCE: Sahulčík - Arpáš, Klenka, Hroššo, Ešše, Baláž, Kováč, Martonka, Cigáň, Tóth.
MACHULINCE: Laktiš - Havran, Červený, Mášik, Drienovský, Kováč, Novák, Kéry, Debnár, Marcinek, Ondrejka.
TRNOVEC n/V.: Turoci - Kučera, Motolík, Bleho, Kuman, Novák, Vričan, Štipský.
VEĽKÝ CETÍN: Trungel - Paščák, Harča, Borbély, Szúsztor, Šranko, Fordinál, Kónya, Fábry, Dudáš.
N. HRNČIAROVCE: Hromádka, Mikle-Barát - Krošlák, Zachar, Kudlačák, Krištofičin, L. Szombath, Tábi, M. Szombat, P. Szombath, Hamara, Sabo, Horik.
RUMANOVÁ: R. Varga - Novosedlík, Kemláge, Ľ. Varga, Mego, Sudovský, Grofčík, Bučko, Ra. Olvecký, Ro. Olvecký, Šedovič.
IVANKA: Pintér, Bojsa - Pagáč, Horník, Hotový, Bernát, Janík, Kotek, M. Čičo, T. Čičo, Némeš, Mikuš, Demín.
RIŠŇOVCE: Sersen, Súlovský - Hrebík, Záhončík, Fiala, J. Kemláge, Ševčík, Kroppel, M. Kemláge, Vaško.
LEHOTA: Gaža - Baboš, Lichtner, Kovalčík, Majerhoffer, Muzika, Fehér, Psota, Kutak, L. Mesároš, B. Mesároš, Habdák.
GOLIANOVO: Koiš, P. Gugh - Gažo, M. Majerčík, Brat, R. Gugh, Jamrich, Martinkovič, O. Majerčík, Polkoráb, P. Bradáč, M. Bradáč.
HORNÝ OHAJ: Herc - Pe. Bujalko, Pa. Bujalko, Bajnek, Červenka, Polyák, I. Füle, K. Füle, Černák, Vojtek, Dvorský, T. Füle.
CABAJ-ČÁPOR: J. Benčík, Ligač - Ďuriš, Ollík, Sláječek, Húlan, Snovák, Laca, Cintula, I. Benčík, M. Kompas, Orlíček, R. Kompas.
D. KRŠKANY: Kompas - Ratulovský, Oravíček, Bystrický, Rudinec, Šuba, Marcinko, Paška, Babčaník, Jánošík, Ďurfina, Križan.
SELICE: Ivančík - Iványi, Prepelica, Oláh, Šuster, Csirke, Gráf, Chovanec, Czanik, Kubalák, Urbanovič, Klačman.
NOVÉ SADY: Andacký - Mako, Pražár, Žáčik, Pargáč, Boor, Kollár, Fuska, Kadja, Kopčan.
HÁJSKE: Matušica - Turanec, Bennár, Hanák, Jankulár, M. Kaduc, Karásek, Hambálek, Kišš, A. Kaduc, Lencsés.
NOVÁ VES n/Ž.: L. Šutka - Pavlovič, Žikavský, Víglacký, J. Šutka, Žilka, Halmeš, Kéry, Maďar.
ČECHYNCE: Navrátil - Mesároš, Čurgaly, Ro. Šuba, Kanás, Marčan, R. Kluka, Ra. Šuba, Rus, J. Kluka, Z. Kluka.

Fotogaléria






















Hlavné správy

EKONOMIKA.SME.SK

Spoplatnený obsahZa asistentkou Smeru sa zjavuje chobotnica schránok z Váhostavu

Mladá žena pracuje pre poslankyňu Smeru a je spojkou medzi veriteľmi Váhostavu a majiteľom Dôvery.

ZAHRANIČIE

Spoplatnený obsahPoliaci si zvolili konzervatívca Dudu, nechcú nudného Komorowského

Výhra konzervatívca Andrzeja Dudu môže pomôcť jeho strane do parlamentu.

KOMENTÁR TOMA NICHOLSONA

Spoplatnený obsahIrak skončil, Sýria tiež?

Po víťazstve IS majú Irak a možno aj Sýria len malú nádej na prežitie.

STĹPČEK PETRA SCHUTZA

Balíček dva je ohlupovák

Pri každom darčeku, ktorý im pošle Fico II, by preto voliči mali pamätať, že celú kampaň tejto „sociálnej demokracie“ aj s úrokmi sami zaplatia.

V jednom z prvých zápasov Rumanová porazila Rišňovce 6:3.

V jednom z prvých zápasov Rumanová porazila Rišňovce 6:3.

Foto: Martin Kilian

najčítanejšie
  • 24h
  • 3dni
  • 7dní
Aktuálna predpoveď v lokalite Nitra
5:00
10.0°C
8:00
15.0°C
11:00
21.0°C
 
 
späť na SME.sk
ANKETA