logo
Sme.sk | Nitra | Spravodajstvo | Voľby do VÚC - kandidáti na županov a poslancov za Nitriansky kraj

Voľby do VÚC - kandidáti na županov a poslancov za Nitriansky kraj

Kandidáti na predsedov VÚC

  • Milan Belica (Smer, SNS, ASV)
  • Regan Belovič (7 statočných)
  • Róbert Dick (Magnificat)
  • Tomáš Galbavý (SDKÚ, SaS, Most, Nova, SMK, OKS)
  • Stanislav Kováč (Zmena zdola)
  • Viliam Mokráň
  • Peter Oremus (nezávislý)

Kandidáti na poslancov VÚC


Číslo / Meno / Vek / Povolanie / Bydlisko / Strana alebo koalícia

Obvod Komárno (volí sa 8 poslancov)

1 Miroslav Adamik, JUDr. 53 štátny zamestnanec Mudroňovo 18, Mudroňovo nezávislý kandidát
2 György Batta, Mgr. 42 novinár Meštianska 20/22, Komárno nezávislý kandidát
3 Norbert Becse, PaedDr. 41 pedagóg Lipová 935/21, Nesvady Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
4 Mária Csákiová, Mgr. 49 učiteľka Biskupa Királya 39/16, Komárno Magnificat Slovakia
5 Lívia Csíková, Mgr. 59 obchodná zástupkyňa Pohraničná 19, Komárno Magnificat Slovakia
6 Lajos Csóka, Ing. 49 starosta Konopná 47, Veľké Kosihy MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
7 Rudolf Čerňanský 61 hudobník Komárňanská 49, Kolárovo MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
8 Robert Dick 49 pedagóg Eötvösova 60/11, Komárno Magnificat Slovakia
9 Csaba Földes, Ing. 53 ekonóm, starosta 29. augusta 486/40, Číčov Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
10 Peter Getler, Ing. 46 lesný inžinier Biskupa Királya 45, Komárno Strana moderného Slovenska
11 Konštantín Glič, Ing. 56 projektant Eötvösova 34/5, Komárno SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
12 Tihamér Gyarmati, Ing. 48 elektroinžinier Školská 228/18, Svätý Peter Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
13 Éva Hortai, JUDr. 59 advokátka Gen. Klapku 66/30, Komárno MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
14 Árpád Horváth 50 stavebný technik, primátor Rábska 896/16, Kolárovo Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
15 Jozef Jobbágy, Ing. 61 starosta Hlavná 15, Svätý Peter MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
16 Karel Krejčí, Dpt. 73 dôchodca Dvorská 18/16, Komárno Komunistická strana Slovenska
17 Štefan Kucsera, Ing. 50 podnikateľ Mlynská 28, Kolárovo MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
18 Milan Lehocký, Ing. 46 starosta obce Kameničná 656, Kameničná nezávislý kandidát
19 Károly Less, Mgr. 34 učiteľ Eötvösova 2668/34, Komárno nezávislý kandidát
20 Anton Marek, MUDr. 66 primátor R. Seressa 1488/4, Komárno nezávislý kandidát
21 Tibor Mayer 46 podnikateľ Nová osada 2391, Komárno nezávislý kandidát
22 Milan Opálka, Ing. 48 technický pracovník Pivovarská 13, Hurbanovo Komunistická strana Slovenska
23 Attila Petheő 36 pedagóg Smrečinova 740/11, Komárno Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
24 Jozef Petráš, Ing. 64 dôchodca Vnútorná okružná 9/55, Komárno Komunistická strana Slovenska
25 Ján Pikor, Ing. 54 riaditeľ Vtáčej záhrady 571/18, Komárno nezávislý kandidát
26 Tamara Podmanická, Mgr. 39 farmaceut Iža 109, Iža Strana moderného Slovenska
27 Zsolt Sebö, MUDr. 49 lekár Platanova Alej 29, Komárno MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
28 László Stubendek, Ing. 60 elektroinžinier Komenského 267/46, Komárno Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
29 Olga Szabó, JUDr. 55 advokátka, starostka J. Fučíka 213, Patince Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
30 Gabriel Szalay 61 dôchodca Nová 929, Bátorove Kosihy MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
31 Rozália Szalay, Ing. 54 stavebná inžinierka, starostka Klížska Nemá 72, Klížska Nemá Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
32 Pavol Tausk, Dpt. 68 dôchodca Gazdovská 15/51, Komárno Komunistická strana Slovenska
33 Ladislav Tóth 73 dôchodca Hviezdna 8/20, Komárno Komunistická strana Slovenska
34 Dušan Tulpík, Ing. 62 podnikateľ Sústružnícka 7/15, Komárno Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
35 Tamás Varga, JUDr. 43 právnik Kováčska 11, Komárno MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
36 Anna Žigová 54 zdravotná sestra Súdna 38, Hurbanovo SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie

 

Obvod Levice (9)

1 Alexander Bačík, Ing. 53 ekonóm Saratovská 7, Levice SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
2 Štefan Baniar, Mgr. 50 manažér Zdenka Nejedlého 7, Levice Slovenská národná strana
3 Martin Bátovský, Mgr. 43 pedagóg M.R. Štefánika 11, Levice Slovenská národná strana
4 Gabriel Biric 60 dôchodca Tehla 62, Tehla Komunistická strana Slovenska
5 Jozef Bóna 61 vodič Dopravná 10, Levice Komunistická strana Slovenska
6 Juraj Braun, MUDr. 42 lekár L. Exnára 30, Levice MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
7 Mária Brnáková, Ing. 46 ekonómka, podnikateľka Ľudovíta Ivana 2, Levice MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
8 Tibor Csenger, Ing. 48 podnikateľ Tulipánová 6, Želiezovce Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
9 Zita Cseri, Bc. 46 starosta Veľké Ludince 334, Veľké Ludince nezávislý kandidát
10 Róbert Csudai 48 starosta Levická 136, Hronovce MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
11 Alena Frtúsová, MUDr., MPH 56 lekárka Mochovská 2, Levice SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
12 Jozef Gyurkovics 40 starosta Vyškovce nad Ipľom 106, Vyškovce nad Ipľom MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
13 Ján Hamar, RSDr. 68 dôchodca M.R. Štefánika 51, Levice Komunistická strana Slovenska
14 Anikó Helység, Ing. 43 starostka Plášťovce 401, Plášťovce MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
15 František Horváth, MUDr. 42 lekár Demandice 315, Demandice MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
16 Jaroslav Ivan, Ing. 57 manažér Krškany 279, Krškany SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
17 Ján Janáč, JUDr. 50 právnik Hlboká 14, Levice SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
18 Rastislav Juhár, Ing. 40 manažér J. Jesenského 23, Levice SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
19 Beáta Kiss, PaedDr. 44 stredoškolská profesorka Nýrovce 280, Nýrovce Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
20 Jiří Klain, Ing. 60 dôchodca Levická 5, Veľký Ďur Komunistická strana Slovenska
21 Lenka Kluchová, PaedDr. 54 stredoškolská učiteľka Marxova 22, Levice MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
22 Soňa Kocková, Mgr. 32 ekonómka Okružná 2835/1, Levice MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
23 Peter Köpöncei, Ing. 34 odborný radca Plášťovce 288, Plášťovce Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
24 Imrich Králik, Ing. 57 starosta Hlavná ulica 164/124, Rybník Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
25 Jozef Kubala, Ing. 55 riaditeľ Komenského 37, Levice Slovenská národná strana
26 Peter Laczko 27 operátor výroby Hlboká 10, Levice Komunistická strana Slovenska
27 Ľubomír Lőrincz 50 starosta obce Horná 16/116, Santovka SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
28 Tamás Lőrincz, Ing. 35 ekonóm kpt. Nálepku 130, Levice Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
29 Hedviga Makovínyiová, Mgr. art. 50 riaditeľka ZUŠ Hlavné námestie 12, Šahy nezávislý kandidát
30 Ladislav Mészáros 68 dôchodca M.R. Štefánika 8, Levice Komunistická strana Slovenska
31 Michal Molnár 26 elektrikár SNP 143,
Želiezovce
Komunistická strana Slovenska
32 Emília Nichtová 60 starostka obce Čajkov 33, Čajkov SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
33 Dezső Pálffy, Mgr. 42 riaditeľ školy Parková 4, Šahy Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
34 Helena Rosíková 42 ekonóm Thúróczyho 84, Šahy NOVÝ PARLAMENT
35 Ivana Rosíková 23 projektant Thúróczyho 84, Šahy NOVÝ PARLAMENT
36 Jozef Rosipal 57 starosta Iňa 104, Iňa Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
37 Oľga Szalmová 58 riaditeľka organizačnej zložky právnickej osoby Severná 3083/4, Levice nezávislý kandidát
38 Roman Tóth, Ing. 43 konateľ spoločnosti Tekovská ulica 243/11, Horná Seč MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
39 Igor Varga, Ing. 47 pedagóg M.R. Štefánika 20, Levice SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
40 Ladislav Vörös 29 automechanik Zd. Nejedlého 32, Levice Komunistická strana Slovenska
41 Miloš Zaujec, Bc. 48 technik Súkennícka 5, Levice SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie

 

Obvod Nitra (13)

1 Eva Antošová, Ing. 48 manažérka Rekreačná 3, Nitra Slovenská národná strana
2 Róbert Bakyta 52 starosta Pri ihrisku 4, Jarok SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
3 Róbert Balkó, Ing. 42 starosta obce Brathovský rad 586, Kolíňany Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
4 Vladislav Borík, Ing., PhD. 43 ekonóm Veľká Dolina 138, Veľká Dolina Strana občianskej ľavice
5 Jaroslav Burda, Ing. 56 projektant Za Ferenitkou 4, Nitra NÁŠ KRAJ
6 Juraj Buzinkai, Ing. 52 riaditeľ Štefánikova 7, Nitra SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
7 Milena Candráková 50 nezamestnaná Škultétyho 4, Nitra Komunistická strana Slovenska
8 Anna Čagalová, Ing. 57 referent Výstavná 37, Nitra Slovenská národná strana
9 Jozef Čapla, Ing., PhD. 34 živnostník Tehelná 436, Alekšince Slovenská národná strana
10 Martin Darnady 23 výškový špecialista Dlhá 53, Nitra Zmena zdola, Demokratická  únia Slovenska
11 Pavol Dávid, MUDr. 42 lekár Pod pánskym lesom 17, Nitrianske Hrnčiarovce Strana moderného Slovenska
12 Miloš Dovičovič, Ing. 57 manažér, ekonóm Novomeského 75, Nitra MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
13 Lýdia Forrová, Ing. 57 manažérka Petzwalova 6, Nitra Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
14 Oľga Froncová 62 pedagóg Podhorská 7, Nitra Slovenská národná strana
15 Juraj Gajdoš, Ing. arch. 53 architekt Hornočermánska 39A, Nitra Slovenská národná strana
16 Milan Greguš 50 starosta Čakajovce 394, Čakajovce Slovenská národná strana
17 Ján Greššo, Mgr. art. 61 herec Južná 10, Nitra MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
18 Ivan Habiňák, Ing. 44 starosta Zbehy 330, Zbehy Slovenská národná strana
19 Stanislav Hamar 27 podnikateľ Sídlisko Lúky 1229/84, Vráble Slovenská národná strana
20 Miloslav Hatala, Ing. 53 geodet Moskovská 19, Nitra SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
21 Miloslav Horka 45 podnikateľ Benkova 12, Nitra Slovenská národná strana
22 Juraj Horváth, Ing., CSc. 63 podpredseda NSK Ružová 105, Nitra SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
23 Milan Chalachan 23 študent Smreková 640, Jelenec Strana moderného Slovenska
24 Mária Jaleczová 37 starostka Hosťová 126, Hosťová MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
25 Dušan Janek, Mgr. 36 žurnalista Farská 32, Nitra Komunistická strana Slovenska
26 Ján Kecskés 24 študent VŠ Roľnícka 578/34, Nitra Ľudová strana Naše Slovensko
27 Renáta Kolenčíková, Mgr. 48 asistentka poslanca NR SR Hornozoborská 1644/101, Nitra SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
28 Eduard Kolesár, Ing. 36 podnikateľ Novomeského 508/63, Nitra AGRÁRNA STRANA VIDIEKA
29 Ján Kollár 55 dôchodca Horné Lefantovce 62, Horné Lefantovce Komunistická strana Slovenska
30 Stanislav Kováč, Mgr. 51 filmár a dokumentarista Horeckého 7A, Nitra Zmena zdola, Demokratická  únia Slovenska
31 Helena Kováčová, MUDr. 59 lekárka Kollárova 1054/6, Vráble SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
32 Ján Kovarčík, Ing. 62 ekonóm Matičná 2, Nitra Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
33 Miloslav Krajčík, Mgr. 52 starosta Kostolná 22, Dolné Lefantovce SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
34 Norbert Kročan, Ing. 56 riaditeľ Golianova 1064/145, Nitra SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
35 Vladimír Lauko 41 technik Zbehy 369, Zbehy Slovenská národná strana
36 Pavol Leštinský 55 strážnik, predseda OV KSS Jedlíková 3, Nitra Komunistická strana Slovenska
37 Jaroslav Lopata, Ing. 55 inv. dôchodca Dolné Lefantovce 171, Dolné Lefantovce Komunistická strana Slovenska
38 Jaroslav Lörinčík, Ing., CSc. 75 dôchodca Alexyho 2, Nitra Komunistická strana Slovenska
39 Miroslav Martinec, Ing. 65 dôchodca Podhorany 256, Podhorany Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
40 Ivana Matušková, Mgr. 39 živnostník Slnečná 564, Jelenec Strana moderného Slovenska
41 Pavol Meňky, Ing., PhD. MBA 51 ekonóm Clementisova 37, Nitra SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
42 Stanislav Michalík, Ing. 47 konateľ spoločnosti H. Meličkovej 2, Nitra MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
43 Ivan Michna, RNDr. 48 projektový manažér Vajka nad Žitavou 460, Lúčnica nad Žitavou MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
44 Marta Miklošková, MUDr. 39 lekár Tajovského 4, Nitra Konzervatívni demokrati Slovenska
45 Martin Mikuláš, Mgr. 39 pedagóg Tokajská 20, Nitra Slovenská národná strana
46 Viliam Mokraň, Ing. 55 stavebný inžinier Petzwalova 550/34, Nitra Kresťanská ľudová strana
47 Juraj Moravčík, Ing. 62 ekonóm Buková 52, Nitrianske Hrnčiarovce MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
48 Martin Nemky, Ing. 33 prednosta OÚ Beethovenova 8, Nitra SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
49 Ondrej Ňorba, JUDr. 63 dôchodca Na Hôrke 28, Nitra Komunistická strana Slovenska
50 Peter Oremus, Ing., PhD. 37 manažér Biela 9, Nitra nezávislý kandidát
51 Pavol Otepka, Ing., PhD. 36 vysokoškolský učiteľ Botanická 1712/5, Nitra AGRÁRNA STRANA VIDIEKA
52 Oľga Otrasová 66 ekonómka Štiavnická 3, Nitra Komunistická strana Slovenska
53 Radoslav Pavelka 40 konateľ spoločnosti Braneckého 5, Nitra MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
54 Marcel Polička, Ing., PhD. 29 stredoškolský pedagóg Štefánikova 1651/42,
Mojmírovce
SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
55 Ladislav Prešinský, Mgr. 35 pedagóg Sídlisko Lúky 1134/60, Vráble nezávislý kandidát
56 Marián Radošovský, Ing. 52 agronóm A. Hlinku 1514/19, Mojmírovce SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
57 Andrea Samková 24 sociálna pracovníčka Topoľčianska 110, Nitra Kresťanská ľudová strana
58 Miloslav Slováčik, Bc. 33 odborný referent Malý Lapáš 12, Malý Lapáš Národ a Spravodlivosť - naša strana
59 Lenka Slováčiková, Mgr. 27 manažérka Malý Lapáš 12, Malý Lapáš Národ a Spravodlivosť - naša strana
60 Rozália Somorčíková 57 SZČO Vysoká 2573/13, Nitra Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
61 Peter Spišiak, Mgr. 42 manažér Dlhá 836/9, Nitra Národ a Spravodlivosť - naša strana
62 Ladislav Stodola, MVDr. 55 veterinárny lekár Podzámska 64, Nitra MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
63 Miroslav Šín, Mgr. 49 sociálny pracovník Alexyho 14, Nitra Zmena zdola, Demokratická  únia Slovenska
64 Jozef Šiška, Ing. 66 riaditeľ Hornohorská 7, Nitra Komunistická strana Slovenska
65 Anna Šmehilová, PhDr., PhD. 34 riaditeľka Strediska sociálnych služieb Ďumbierska 692/7, Nitra MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
66 Vladimír Špánik 65 prokurista Hlavná 343, Vinodol MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
67 Miroslav Timko 60 robotník Kremnická 1, Nitra Komunistická strana Slovenska
68 Tibor Tóth, Ing. 56 technik, primátor Žitava 1401/14, Vráble MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
69 Juraj Uhrín 52 robotník Výstavná 29, Nitra Slovenská ľudová strana
70 Štefan Valašek, Ing. 42 živnostník Zahumenice 138/8, Jarok MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
71 Ján Vančo, PhDr., PhD. 38 vysokoškolský pedagóg Kasalova 12, Nitra SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
72 Jozef Weber, MUDr. 62 lekár Mariánska 8, Nitra MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
73 Anton Žikla, prof. Ing., CSc. 68 dôchodca Štiavnická 9, Nitra Komunistická strana Slovenska

 

Obvod Nové Zámky (bez obvodu Štúrovo) (8)

1 Michal Alemayehu 20 študent Novomestská 1898/7, Nové Zámky 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA
2 Renáta Baloghová 44 pracovník SBS Gábora Bethlena 47, Nové Zámky PRIAMA DEMOKRACIA
3 Martin Barta 32 výrobný robotník Vinohradská 110, Komjatice PRIAMA DEMOKRACIA
4 János Bób, Ing. 56 starosta Zemné 786, Zemné Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
5 Helena Bohátová, Ing., PhD. 53 elektroinžinierka Žerotínova bašta 21, Nové Zámky SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
6 Bertalan Bóna, Ing. 56 podnikateľ Zdravotnícka 23, Nové Zámky MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
7 Karol Borik, Ing. 35 ekonóm, daňový konzultant Nábrežná 41, Nové Zámky MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
8 Tibor Dobai, Ing. 34 ekonóm Komoča 347, Komoča Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
9 Ján Garai 67 dôchodca Gábora Bethlena 47, Nové Zámky PRIAMA DEMOKRACIA
10 Rudolf Hlavatý, Ing. 53 stavebný inžinier Slovenská 59, Šurany Magnificat Slovakia
11 Ľuboš Ivan, Ing. 40 ekológ Nábrežná 45, Nové Zámky nezávislý kandidát
12 Karin Jaššová, Mgr., PhD. 37 manažérka Nádražná 1, Komjatice SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
13 Jozef Kálazi, Ing. 56 starosta J. Dózsu 31, Dvory nad Žitavou MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
14 Peter Kijaček 42 živnostník Topoľová 49, Nové Zámky MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
15 Otokar Klein, Mgr. art. 39 operný spevák, podnikateľ Podzámska 11, Nové Zámky nezávislý kandidát
16 Dušan Kollár, MUDr., PhD. 62 primár ortopedického oddelenia Poľná 8, Nové Zámky SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
17 Ján Kováč, Ing. 58 manažér Štúrová 43 A, Šurany MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
18 Ladislav Marenčák, Ing. 49 strojný inžinier Svornosti 26, Nové Zámky SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
19 Lucia Matejková 33 kozmetička G. Bethlena 28, Nové Zámky Strana moderného Slovenska
20 Tibor Matuška, MUDr., CSc. 60 primár gynekologicko- pôrodníckej kliniky Pod lipami 12, Nové Zámky SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
21 Péter Nagy, Ing. 35 ekonóm Štrkova 25, Nové Zámky Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
22 Tibor Nagy, JUDr. 53 advokát Kolta 43, Kolta Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
23 Tünde Némethová, Mgr. 43 konateľ Družstevná 1600/1, Dvory nad Žitavou PRIAMA DEMOKRACIA
24 Marek Oremus, Ing. 50 prednosta úradu Slnečná 12, Šurany SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
25 Eva Polerecká, Mgr. 44 právnička Nám. P. O.
Hviezdoslava 1, Nové Zámky
MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
26 Igor Sádovský, Ing. 55 starosta obce Dlhá 56, Maňa SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
27 Eva Smolíková, Mgr. 50 učiteľ Juraja Holčeka 163, Dolný Ohaj Slovenská národná strana
28 Lenka Szegenyová 66 dôchodca Cyrilometodská 8, Nové Zámky Komunistická strana Slovenska
29 Juraj Šimunek, MVDr. 32 veterinárny lekár Kpt. Nálepku 73, Bánov SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
30 Ján Štark, JUDr. 56 právnik Chalupkova 7, Šurany nezávislý kandidát
31 Marián Tóth, Ing. 36 starosta Golgota 947/5, Tvrdošovce MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
32 Štefan Tóth, Mgr. 30 učiteľ Bešeňov 617, Bešeňov MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
33 Ján Volf, Mgr. 57 učiteľ Nábrežná 9, Nové Zámky Slovenská národná strana

 

Obvod Šaľa (4)

1 Martin Alföldi, MUDr. 45 lekár Štúrova 48, Šaľa MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
2 Róbert Andráši, Ing. 36 ekonóm Nešporova 24, Šaľa nezávislý kandidát
3 Zsolt Baranyay, Mgr. 35 právnik Žihárec 108, Žihárec Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
4 Regan Belovič, MUDr. Mgr. 42 plastický chirurg Agátova 1067/10, Šaľa 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA
5 Ferenc Bergendi, RNDr. 54 starosta Kráľová nad Váhom 464, Kráľová nad Váhom MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
6 Gyula Borsányi 62 starosta Tešedíkovo 581, Tešedíkovo Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
7 František Botka, Ing. 56 podnikateľ Lúčna 3, Šaľa Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
8 Alžbeta Botorčeová, PaedDr. 55 učiteľka Dlhoveská 1379/9, Šaľa SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
9 Daša Danadová, Ing. 47 ekonóm Nešporova 12, Šaľa NOVÝ PARLAMENT
10 Daša Danadová 22 študentka Nešporova 12, Šaľa NOVÝ PARLAMENT
11 Ladislav Gáll, Ing. 56 projektový manažér Vinohradnícka 149/1, Šaľa MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
12 Peter Gomboš, RSDr. 60 sociálny pracovník Kráľovská 806/44, Šaľa SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
13 Peter Hlavatý 36 konateľ Jaseňová 21, Šaľa SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
14 Štefan Jancsó, Ing. 51 starosta Neded 799, Neded Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
15 František Mrázik, Ing. 52 živnostník Žihárec 786, Žihárec SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
16 František Ondrušek 36 riaditeľ spoločnosti Vlčany 755, Vlčany MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
17 Roman Ruhig 23 projektant Kráľová nad Váhom 605, Kráľová nad Váhom NOVÝ PARLAMENT
18 Ján Tóth 26 inštalatér Nitrianska 743, Trnovec nad Váhom Ľudová strana Naše Slovensko
19 Elena Trégerová, Ing. 47 podnikateľka Čingov 905, Močenok Slovenská národná strana

 

Obvod Štúrovo (3)

1 Ondrej Beňuš, Ing. 60 prednosta obvodného úradu Kolónia 6, Gbelce SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
2 Eva Čákvári, Bc. 52 starostka Bíňa 274, Bíňa MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
3 Iván Farkas, Ing. 47 ekonóm Mužla 116, Mužla Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
4 Alexander Hubač, Ing. 50 starosta Bruty 49, Bruty MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
5 Imrich Hugyivár, MUDr. 57 lekár Novozámocká cesta 300/35, Gbelce Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
6 László Szigeti 56 pedagóg Kossuthova 65, Štúrovo Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
7 Andrea Vitkóová, JUDr., PhD. 40 právnička Hlavná 31/A, Štúrovo MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana

 

Obvod Topoľčany (6)

1 Peter Baláž, Ing. 54 primátor Slobody 1092/11, Topoľčany SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
2 Jaroslav Blina 50 starosta obce Urxova 329, Práznovce Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
3 Jozef Bošanský 60 poľnohospodár Nitrianska Streda 134, Nitrianska Streda Komunistická strana Slovenska
4 Ľubomír Bošanský, Ing. 59 technik Zemianska 63, Jacovce SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
5 Jaroslav Božik 60 pekár Brezová 431, Jacovce Slovenská národná strana
6 Karol Gerhát, JUDr. 58 právnik M. Benku 4661/33, Topoľčany nezávislý kandidát
7 Pavol Goga, PaedDr. 50 poslanec NR SR Palárikova 2783/28,
Topoľčany
SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
8 Pavol Herák 50 kuchár Nitrianska Blatnica 31, Nitrianska Blatnica PRIAMA DEMOKRACIA
9 Pavol Hlista, Ing. 34 ekonóm Poľná  23/443, Jacovce MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
10 Ivan Holko, Doc. MVDr., PhD. 40 vedec Preseľany 370, Preseľany MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
11 Rastislav Kňaze, Mgr. 42 podnikateľ 1. mája 59/54, Solčany MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
12 Marta Kolková, JUDr. 49 právnička, starostka Školská 434, Radošina MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
13 Alojz Kovačík 59 inv. dôchodca Kuzmice 156, Kuzmice Komunistická strana Slovenska
14 Janka Krahulíková, Mgr. 52 riaditeľka ÚPSVaR Tovarnícka 1262/62,
Topoľčany
SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
15 Eduárd Kunkel 46 robotník Oponice 35, Oponice Komunistická strana Slovenska
16 Karol Matušík 68 dôchodca Lišňová 17, Solčany Komunistická strana Slovenska
17 Žaneta Páleníková, Ing. 37 prednostka okresného úradu Clementisova 1981/1, Topoľčany SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
18 Mária Prokešová 42 opatrovateľka Podjavorinskej 1942, Topoľčany Slovenská ľudová strana
19 Alexander Riabov, Mgr. 27 právnik J. Matušku 36, Topoľčany 99 % - občiansky hlas
20 Pavel Ryban 64 dôchodca Jurkoviča 2362, Topoľčany Komunistická strana Slovenska
21 Juraj Soboňa, Ing. 52 starosta Družstevná 140/58, Solčany Slovenská národná strana
22 Ivan Vavro 36 podnikateľ Pavlovova 1, Topoľčany MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
23 Karol Zaťko, Ing. 59 učiteľ spoločenských tancov Krušovská 2302/52,
Topoľčany
SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie

 

Obvod Zlaté Moravce (3)

1 Terézia Borčinová, JUDr. 27 štátny zamestnanec, právnik 1. mája 1296/43, Zlaté Moravce nezávislý kandidát
2 Milan Galaba, Mgr. 49 vedúci odboru školstva Nábrežie za Majerom 15, Zlaté Moravce SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
3 Milan Garaj, Ing., PhD. 34 starosta obce Obyce 438, Obyce nezávislý kandidát
4 Klaudia Ivanovičová, PaedDr. 49 zástupkyňa riaditeľky v MŠ Brezová 20, Zlaté Moravce nezávislý kandidát
5 Rastislav Judin 35 podnikateľ Kalinčiakova 1688/10, Zlaté Moravce MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
6 Štefan Jurík 34 živnostník Hviezdoslavova 76/12, Zlaté Moravce Ľudová strana Naše Slovensko
7 Marián Kéry, Mgr. 35 poslanec NR SR Červený Hrádok 100, Červený Hrádok SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
8 Vladimír Klučiar 60 technik Staničná 3, Zlaté Moravce SMER - sociálna demokracia, Kresťanskodemokrat ické hnutie
9 Ivan Laktiš 70 technik Ľ. Podjavorinskej 3, Zlaté Moravce Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
10 Peter Lisý, Ing. 69 manažér Hviezdoslavova 40, Zlaté Moravce DEMOKRATICKÁ OBČIANSKA STRANA
11 Daniel Mandák 62 technik Veľké Vozokany 198, Veľké Vozokany Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
12 Marek Mikula, Bc. 30 podnikateľ Mojmírová 9, Zlaté Moravce MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana
13 Filip Minár 21 nezamestnaný Martina Benku 13, Zlaté Moravce nezávislý kandidát
14 Štefan Mladý 52 starosta obce Vieska nad
Žitavou 42, Vieska nad Žitavou
Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
15 Serafína Ostrihoňová, Ing. 59 poslanec NsK Dolné vinice 2, Zlaté Moravce nezávislý kandidát
16 Pavol Petrovič, PaedDr. 31 učiteľ Hollého 1956/23, Zlaté Moravce nezávislý kandidát
17 Štefan Petrovič, Ing. 55 dôchodca Dlhá 63A, Zlaté Moravce Komunistická strana Slovenska
18 Viliam Rumanko, Ing. 55 manažér Brezová 18, Zlaté Moravce Slovenská národná strana
19 Bohumír Šabík, Ing. 40 starosta obce Červený Hrádok 30, Červený Hrádok nezávislý kandidát
20 Juraj Šabík, Ing. 27 technik Červený Hrádok 108, Červený Hrádok nezávislý kandidát
21 Peter Štepianský 35 starosta obce Hostie 382, Hostie nezávislý kandidát
22 Štefan Valkovič, Ing. 33 starosta obce Hlavná 650, Tesárske Mlyňany nezávislý kandidát
23 Daniela Zlatňanská, Mgr. 35 manažérka Hviezdoslavova 32, Zlaté Moravce MOST - HÍD, Nová
väčšina - Dohoda (D. Lipšic), Občianska konzervatívna strana, Sloboda a Solidarita, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická  strana

 

piatok 4. 10. 2013 11:17 | sme.sk
© 2013 Petit Press. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Spravodajská licencia vyhradená.

späť na SME.sk
ANKETA